Mūsų svetainės projektas

Visi žinome, kad itališki baldai iš Ail Design yra geras kokybės ženklas. Jau seniai praėjo tas laikas, kai perku dalykus, kurie yra tiesiog gražūs ir pigūs – seniai norisi tiesiog labai aukštos kokybės, už kurią nesunku ir susimokėti. Būdavo laikai, kai pirkdavau pačius pigiausius daiktus, kurie paskui greit lūždavo, atsirasdavo įvairių problemų. Pavyzdžiui, sudedama kėdė arba sudedama lova, baldai, kuriuos pirkau iš labai pigių pardavėjų bei gamintojų buvo tikrai prasti. Jie buvo ne „sudedami“, o „sugriūvantys“, vos kažkas atsisėsdavo, atsiguldavo – baldas krisdavo žemėn, neužsifiksuodamas jokiose padėtyse, kuriose turėjo fiksuotis. Taigi, tokie laikai jau seniai praeityje, o dabar galvoju apie savo svetainę, kaip apie vietą, kurioje greitai bus malonu būti.

Minkšti baldai

Baldai iš ItalijosMan pardavėja pasakė, kad naujieji svetainės baldai atrodys „lengvai” ir kompaktiškai o tai buvo gana geras argumentas, norint mane nuginkluoti. Išties būtent tokio efekto jau seniai tikėjausi. Labai nemėgstu visiškai minimalistinio, vadinamojo skandinaviško dizaino. Jis daug kur dabar populiarus, ir iš bet kurių daiktų ir baldų galima pasidaryti tokius namus, su tokiu dizainu, interjeru. Tereikia nenaudoti jokių minkštų formų, daug baltos spalvos, joje įkomponuoti ir kartais išvis netašytus, nedailintus, nejaukius elementus. Tada kur nors padėti žalios žolytės vazonėlį, stiklinę vazą su vienu žaliu augalu ir štai jūs turite skandinavišką dizainą. Nemėgstu, kai viskas taip kieta, tuščia ir dėl to neva stilinga. Pagal mane, namai turi būti jaukūs, o jaukumą visada sudaro kaip tik minkšti daiktai, minkštos formos. Tokia skandinaviška aplinka labiau motyvuoja realiam darbui, kai esi kabinete ir tavęs turi niekas neblaškyti, ir tau reikia dirbti. Tačiau ir ten net dirbti norisi įsitaisius ant patogaus minkšto baldo. Na o namai turi būti jaukūs, turi tave apgaubti maloniais, švelniais, jaukiais baldais, būti daug gražių detalių. Tik ne per daug. Itališki minkšti baldai man yra kaip tik – jie kompaktiški ir lengvi, tuo pačiu jaukūs, bet neapkraunantys namų per daug.

Stiliaus detalės

Kai turiu pagrindinius baldus, tada renkuosi ir komponuoju ir stiliaus detales. Be jų negali būti taško padėto. Viskas baigiasi, tik kai stilius ir interjeras yra sutvarkomas, išbaigiamas tikrai iki galo. Taigi, stiliaus detalės, kurias man norisi matyti mielai, visada yra įvairūs kilimai, gali būti kailiai, taip pat gražios lentynos su knygomis, toršerai, netgi paveikslai.

2 thoughts on “Mūsų svetainės projektas

  1. Židinys tikrai būtų yra vienas geriausių interjero sprendimų svetainėje. Tai ne tik puiki interjero detalė, bet gali padėti ir apšildyti pačią svetainę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *