Variklio alyva – ką būtina žinoti?

Alyva automobiliamsVariklis – automobiliui tarsi žmogui širdis. Tik kokybiška alyva, tokia kaip Castrol 5w30, gali užtikrinti gerus rezultatus. Dažnai kyla klausimų ką geriau rinktis, o ko vengti. Šiuo metu yra didelis pasirinkimas, todėl iš vienos pusės pasirinkti tampa paprasčiau, o iš kitos – sudėtingiau, nes tarp daugybės prekių pasiimti tinkamą tampa sunkia užduotimi.

Visi automobilių varikliai turi būti nuolat papildomi alyva. Tai užtikrins jo ilgaamžiškumą. Jis priklauso ir nuo to, kokios kokybės tepalai bus pilami. Jeigu rizikuosite ir pilsite žemos ar neaiškios kokybės, tai gali greitai tekti kreiptis į variklių remonto paslaugas teikiančius meistrus. Tikriausiai nenorėtumėte sužinoti, kiek kainuos remontas, todėl visuomet verta pirkti tik iš patikimų pardavėjų ir tik aukštos kokybės alyvą.

Įprastai galime pamatyti tokią sudėtį ant alyvos etiketės: apie 90 procentų bazinės alyvos, o likę 10 procentų įvairūs priedai. Kiekviena sudėtis gali skirtis ir nuo to priklausys, kokios savybės dominuos, pavyzdžiui, kai kurie priedai gali įtakoti klampumą, oksidaciją ar koroziją. Tik tinkamai parinkta alyvos rūšis ir reguliarus jos keitimas užtikrina sklandų veikimą. Dažnai nežinoma kada keisti. Tai priklauso nuo automobilio gamintojo rekomendacijų, kaip dažnai važiuojama juo ir kokio amžiaus automobilis. Pavyzdžiui, rekomenduoja dažniau keisti alyvą, jei automobilis yra senas arba juo intensyviai važiuojama.

Daugelis patikimų gamintojų savo produkciją testuoja, todėl gali užtikrinti, kad jų gaminiai atitiks keliamus reikalavimus. Taip yra ir perkant Castrol 5w30. Tai aukštos kokybės alyva, kuri naudojama varikliams. Ji visiškai sintetinė. Verta paminėti ir tai, kad ši alyva sukurta naudojantis pažangiausiomis technologijomis, kas leidžia užtikrinti griežčiausias automobilių gamintojų rekomendacijas. Įsitikinti, kad šis gaminys tinkamas ir jūsų transporto priemonei galite sužinoję ar jūsų automobilio markė ir modelis yra gamintojo sąraše. Kartais pasikliaujama savo žiniomis ir pasirenkama mažiausia kaina kainuojanti alyva. Tai nėra geras sprendimas. Kokybiškos prekės kainuoja tikrai ne pigiai. Perkant alyvą nereikėtų taupyti, nes nuo to priklauso variklio darbas ir tarnavimo laikas. Svarbu žinoti ir tai, kad keičiant alyvą reikia keisti ir filtrą. Neverta taupyti, nes pasekmės gali būti skaudžios jūsų piniginei. Filtras taip pat turi būti aukštos kokybės.

Kiekvienas automobilio savininkas privalo pasirūpinti savo transporto priemonės technine būkle. Rinkdamiesi Castrol 5w30 alyvą būsite tikri, kad jūsų variklis saugus ir jo sklandus darbas bus užtikrintas ilgam laikotarpiui. Tai aukštos kokybės alyva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *