Geriausia nagų lempa jūsų poreikiams!

Kas yra nagų lempa?

Nagų lempa – tai įranga, naudojama nagų lakui džiovinti ir kietinti. Ją galite naudoti su UV laku arba kitais nagų lakais, kuriuos reikia džiovinti UV šviesoje. Šią lempą taip pat galima naudoti UV geliams, akriliniams nagams ir kitiems nagų patobulinimams. Nagų lempą sudaro lemputė, veidrodėlis ir lempos korpusas. Nagų lempos gali būti halogeninės arba LED, tačiau halogeninės lempos nėra tokios paplitusios dėl su jomis susijusios rizikos sveikatai. LED lempos nagams ir specialisto patarimai. Nagų lempos yra puikus pasirinkimas namų manikiūrui, nes jos dažnai yra prieinamesnės nei UV geliai ir veikia ilgiau. Jas galima naudoti ir natūraliems, ir dirbtiniams nagams, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurias nagų lempas galima naudoti tik tam tikroms nagų rūšims, pavyzdžiui, akriliniams nagams.

UV nagų lempos

Led lemposUV nagų lempos yra labiausiai paplitusios nagų lempos, jos idealiai tinka natūraliems, akriliniams ir geliniams nagams džiovinti ir kietinti. Šios lempos skleidžia UV šviesą, kuri džiovina ir kietina laką, taip pat padidina jo patvarumą. UV nagų lempos taip pat naudojamos akriliniams nagams kietinti. Jos taip pat gali būti naudojamos UV geliams ir akriliniams geliams kietinti, o tai gali būti svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, jei ketinate naudoti savo lempą ir akriliniams nagams, ir kitiems patobulinimams. UV nagų lempos pasižymi greičiu ir efektyvumu, todėl jos yra idealus pasirinkimas nagų salonams. Tačiau jas galite naudoti ir namuose. UV nagų lempos taip pat yra palyginti nebrangios, todėl jos yra puikus ir prieinamas pasirinkimas tiems, kurie nori manikiūrą darytis namuose. UV nagų lempos taip pat yra mažiau netvarkingos, palyginti su kitais džiovinimo būdais, pavyzdžiui, naudojant ventiliatorių.

LED nagų lempos

LED nagų lempos dažnai naudojamos akriliniams nagams kietinti, taip pat geliniams nagams džiovinti ir kietinti. Jei norite naudoti lempą daugiau nei vienam nagų patobulinimui, UV nagų lempa gali būti geresnis pasirinkimas – nors turėtumėte žinoti, kad kai kurias nagų lempas galima naudoti tik vieno tipo patobulinimams. LED nagų lempos pasižymi palyginti ilgu tarnavimo laiku, todėl yra puiki investicija. Be to, jos yra mažiau netvarkingos nei UV nagų lempos ir sunaudoja mažiau energijos, todėl yra puikus pasirinkimas, jei norite palaikyti švarą salone ar namuose.

Džiovinimo nagų lempos

Jei norite pagreitinti džiūvimo procesą tepdami nagų laką, galite naudoti džiovinamąją nagų lempą. Šio tipo nagų lempos dažnai naudojamos akriliniams ir geliniams nagams kietinti. Šios lempos skirtos greitai ir efektyviai išdžiovinti nagus. Jei norite džiovinimo lempą naudoti džiovinimui ir kietinimui, galite naudoti UV nagų lempą. Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad džiovinimo lempos negydo nagų taip gerai kaip UV lempos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *