Paskola internetu: gausiu ją ar ne?

Paskola, kurią gausite užsakę internetuKartais paskolos internetu atrodo pačios geriausios išeitys. Tačiau, deja, realybė yra tokia, kad ne visada galima ta paskola be užstato. Pasirodo, nors reklamos teigia, kad gauti paskolą yra nepaprastai lengva, kai kam tai gali būti kone neįmanoma padaryti. Kaip nuspėti, ar gausite paskolą, kas ją apskritai gali gauti?

Reikalavimai

Paskolos internetu gavimo abėcėlė jau išdėstyta ne kartą, ir net ir jos neėmęs žmogus turbūt žino, kad teks kažkur registruotis, kažką ten pažymėti, ir tuomet jau pinigai bus jo kišenėje. Tačiau ar tikrai viskas taip paprasta? Jeigu neatitinki reikalavimų – tada ne. Pasirodo, paskola be užstato bus suteikta tik rimtiems kandidatams. Nors reklamose visas šis reikalas gali atrodyti kiek lengvabūdiškai, deja, išlaikyti kelis išbandymus jums vis tiek reikės. Visų pirma, reikia įsitikinti, kad jūs esate už save atsakomybę mokantis prisiimti asmuo. Laikoma, kad tokie asmenys geba uždirbti pinigus.

Taigi, jūsų pajamos yra tas rodiklis, kuris leis nuspręsti, ar jums teikti paskolą, ir kokio dydžio ji apskritai gali būti. Gal atsiliepėte į reklamą, skelbiančią, jog čia teikiama paskola be užstato iki 10 000 eurų. Tačiau pamiršote pasidomėti, ar tikrai kiekvienas ją tokią gali gauti. Galbūt kažkam gali būti suteikta tik 100 eurų, o gal ir tiek negali? Nė viena pinigus skolinanti bendrovė nenorėtų, kad jų pinigai negrįžtų. Tad tam, kad būtų užtikrinamas paskolos grąžinamas, yra skolinama tik asmenims, turintiems oficialias pajamas. Na ir kas, kad jūs visai gerai gyvenate nelegaliai pardavinėdami baltarusišką benziną. Jeigu neturite oficialių pajamų, kredito teikėjas jumis nepatikės. Taigi, paskola nebus teikiama žmonėms, kurių sąskaitose švilpauja vėjai.

Be to, pildydami prašymą jūs privalėsite sutikti su ta sąlyga, kad jūsų duomenys bus tikrinami įvairiose finansinėse institucijose. Ką tai galėtų reikšti? Tai reikš, kad jeigu kažkada negražiai elgėtės ir nemokėjote pinigų už lizingu paimtus pirkinius, o galbūt nevykdėte kitokių finansinių įsipareigojimų, vadinasi, greičiausiai būsite priskirtas prie tų, su kuriais geriau neprasidėti. Na ir dar turite būti LR pilietis, pilnametis, turintis savo sąskaitą.

Finansinis ir informacinis raštingumas

Žinoma, vien finansinio raštingumo ir prasiskolinimų neturėjimo nepakaks. Kadangi šios paslaugos teikiamos internetu, tai ir jums reikėtų atitinkamai žvelgti į situaciją. Turite turėti omenyje, kad reikia mokėtis kompiuteriu, suprasti paprastas interneto naršyklės veikimo taisykles, nebijoti atlikti 1 cento pavedimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *