Paskola internetu: gausiu ją ar ne?

Paskola, kurią gausite užsakę internetuKartais paskolos internetu atrodo pačios geriausios išeitys. Tačiau, deja, realybė yra tokia, kad ne visada galima ta paskola be užstato. Pasirodo, nors reklamos teigia, kad gauti paskolą yra nepaprastai lengva, kai kam tai gali būti kone neįmanoma padaryti. Kaip nuspėti, ar gausite paskolą, kas ją apskritai gali gauti?

Reikalavimai

Paskolos internetu gavimo abėcėlė jau išdėstyta ne kartą, ir net ir jos neėmęs žmogus turbūt žino, kad teks kažkur registruotis, kažką ten pažymėti, ir tuomet jau pinigai bus jo kišenėje. Tačiau ar tikrai viskas taip paprasta? Jeigu neatitinki reikalavimų – tada ne. Pasirodo, paskola be užstato bus suteikta tik rimtiems kandidatams. Nors reklamose visas šis reikalas gali atrodyti kiek lengvabūdiškai, deja, išlaikyti kelis išbandymus jums vis tiek reikės. Visų pirma, reikia įsitikinti, kad jūs esate už save atsakomybę mokantis prisiimti asmuo. Laikoma, kad tokie asmenys geba uždirbti pinigus.

Taigi, jūsų pajamos yra tas rodiklis, kuris leis nuspręsti, ar jums teikti paskolą, ir kokio dydžio ji apskritai gali būti. Gal atsiliepėte į reklamą, skelbiančią, jog čia teikiama paskola be užstato iki 10 000 eurų. Tačiau pamiršote pasidomėti, ar tikrai kiekvienas ją tokią gali gauti. Galbūt kažkam gali būti suteikta tik 100 eurų, o gal ir tiek negali? Nė viena pinigus skolinanti bendrovė nenorėtų, kad jų pinigai negrįžtų. Tad tam, kad būtų užtikrinamas paskolos grąžinamas, yra skolinama tik asmenims, turintiems oficialias pajamas. Na ir kas, kad jūs visai gerai gyvenate nelegaliai pardavinėdami baltarusišką benziną. Jeigu neturite oficialių pajamų, kredito teikėjas jumis nepatikės. Taigi, paskola nebus teikiama žmonėms, kurių sąskaitose švilpauja vėjai.

Skaityti straipsnį “Paskola internetu: gausiu ją ar ne?” »