Tekstilė – paprastas būdas jaukiems namams sukurti

Turbūt pastebėjote, jog vieni namai atrodo jaukesni nei kiti. Tačiau neskubėkime spręsti, kodėl. Pasak stilistų, žmonės yra susidarę klaidingą nuomonę, kad namų aplinkos jaukumui ir šiltai aplinkai sukurti yra reikalingos begalinės investicijos ir kapitalinis remontas. Tiesa ta, kad kartais užtenka tik tinkamai pritaikyti tekstilės audinius, ir namai taps kur kas jaukesni ir šiltesni. Pakalbėkime, kaip prie bendro namų dizaino pritaikyti pagalvėles ir užuolaidas.

NamaiPagalvėlės. Pagalvėles reiktų rinktis pagal tai, kokį stilių apskritai namuose kuriate. Pavyzdžiui, kuriant tradicinį įvaizdį, dizaino specialistai rekomenduoja simetriškai ant sofos išdėlioti dvi ar keturias dideles aksomines ar šilkines pagalves. Siekiant eklektiško dekoro, nelyginį skaičių pagalvių reiktų sudėti atsitiktinėse vietose. Šios gali būti skirtingų audinių, tačiau svarbu, kad jas sietų bent vienas atspalvis. Jei namų dizainas modernus, pagalvėlės turėtų būti šiek tiek didesnės, siūlomi sandarūs ir lygūs audiniai (pavyzdžiui, medvilnės ir lino, kurie puikiai derės šiuolaikinėje aplinkoje) su geometriniais atspaudais,.

Užuolaidos. Užuolaidos gali radikaliai pakeisti kambarį: spalvotos kuria erdvės įspūdį, o tamsesnės kambarį daro jaukų ir patogų. Langams į pietus rekomenduojama pasirinkti storesnes užuolaidas, nes čia visą dieną liesis tiesioginiai saulės spinduliai, o šviesesnes (apelsino, geltonos ir rudos spalvų) langams į kitas kryptis. Taip bus „suvaldyta“ šviesa ir sukurta svetinga atmosfera. Taip pat pagal šviesos pralaidumą skiriamos dieninės ir naktinės užuolaidos.

Romanetės. Tai užuolaidos, klostėmis kylančios į viršų. Jos tiks ir klasikiniam, ir moderniam interjerui, suteiks žavios pietų kraštų estetikos ir ir tikrai bus praktiškos – romanetėmis galite reguliuoti šviesos intensyvumą. Romanetės puikiai tiks mažoms patalpoms, tačiau nesuklysite jas pasirinkę ir didesnėms erdvėms.

Idėja! Užuolaidų siena. Pabandykite pakabinti užuolaidas per visą sieną. Tai vizualiai atkreips dėmesį, o medžiaga sukurs jaukumo efektą.

gdcreations.lt gali pasirūpinti dizainerio su audinių pavyzdžiais vizitu į Jūsų namus, audinių parinkimu, užuolaidų siuvimu ir jų pakabinimu, tad tokiu atveju sugaišite mažiau laiko, galėsite aptarti įvairius variantus, išsakyti lūkesčius, svajones, o rezultatas bus aiškiai matomas.

One thought on “Tekstilė – paprastas būdas jaukiems namams sukurti

  1. Man su interjeru tai tikrai buvo gana sudėtinga, nes norėjau , kad būtų ne tik gražu, bet ir patogu, praktiška. Tai tokį balansą padėjo atrasti unideco.lt dabar taip džiaugiuosi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *