Paliekami daiktai už durų

Saugus pristatymasKai einame po namų ir statybos prekių parduotuvę, negalvojame, kas atsistos už gražiųjų shed doors for sale. Mums tik rūpi, kad tai gerai komponuotųsi į visą pastato visumą, kad saugotų, kad būtų šiltos durys, kad kaina mums atrodytų prieinama. Tačiau juk nebūtinai per tas duris iš viso kas nors pereis. Gal tik paliks už jų kažką reikšmingo. Durys, prie kurių kažkas kažką paliks, tikriausiai bus front door. Ką dažniausiai Londono gyventojai galės rasti už durų?

Pienas

Ne viena daina skamba būtent apie tai, kad ateina pienininkas ir palieka pieno už durų. Ir Lietuvoje, ir užsienyje tokių dalykų būna – žmonės ne būtinai pieną perka parduotuvėje, gali tiesiog nuvažiuoti kažkur nusipirkti, o gali palaukti, kol pas juos atvažiuoja pieno pardavėjas. Tai vyksta žmonių susitarimu. Tiek mokėjimas, tiek atvežimo laikas, tiek tara (ar reikia palikti savo stiklainį, butelį, ar pardavėjas atveža savo). Lietuvoje gal tai populiariau mažuose miesteliuose, sostinėje žmonės dažniausiai viską perka perdirbto iš parduotuvės.

Laikraščiai

Tai atrodo neįprasta, nes mes patys visi gauname spaudą ir laiškus į pašto dėžutes, kurios dar ir būna dažnai šarvuotos, kad tik niekas nepaimtų ne sau priklausančios korespondencijos. O štai užsienyje laikraščiai tiesiog metami važiuojant šaligatviu, jie gali atsitrenkti į duris, tada gyventojas supras, kad jau atvežė paštą. Jeigu žmonės sugeba, gali ištreniruoti savo šunis, kad šie nubėgtų paimti laikraščio ir jį atneštų šeimininkui. Aišku, gali tekti skaityti perkąstą ir gal šiek tiek drėgną spaudą, bet jeigu tai ne problema, tuomet puiku, šuo atliks misijas, kokių norite.

Kačiukai

Tai pasitaiko retai, bet žmonės kartais vis dar nežino, kaip tvarkytis su nepageidaujamais pagausėjusiais gyvūnais. Jei, sakykime, katė atsivedė kačiukų, nesinori jų kaip iš Biliūno pasakėlių, nešti nugalabyti. Vaikai kartais sudeda kačiukus į krepšelį ir palieka miaukti kur nors prie kokių nors žmonių durų. Įsivaizduokite, kaip būtų keista, jeigu atsidarius duris, už jų rastumėte tokį mielą krepšelį su kačiukais. Tačiau kartu tai būtų ir atsakomybė.

Nemalonumai

Tebėra populiarus būdas atsikeršyti, kenkti paliekant už durų kažką labai nemalonaus. Tarkime, sprogmenis. Aišku, tada jau tai tampa nusikaltimu, kriminalu. O paprastesniais atvejais gali būti paliekama kokia nors įžeidžianti žinutė ar netgi simbolinę prasmę turintys dalykai. Esmė tokia, kad žmonės išeidami pro duris visada randa tai, kas ten palikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *