Ką reikia žinoti prieš įsirengiant elektrines šildomas grindis?

Elektrinės šildomos grindys kainaŠildomos grindys pastaruoju metu jau tapo įprastu reiškiniu daugumoje butų ir nuosavų namų. Norėdami sumažinti šilumos išlaidas ir džiaugtis šiltais bei komfortiškais namais, tautiečiai vis dažniau įprastą šildymą papildo arba jį pakeičia šildomomis grindimis. Įrengiant šildomų grindų sistemas pirmauja elektra šildomos grindys. Ką gi verta žinoti prieš jas įsirengiant?

Montavimas

Elektra šildomų grindų montavimas pakankamai nesudėtingas. Čia svarbiausia laikytis vienos taisyklės – šildymui skirtos sistemos (šildymo kabeliai ar elektriniai kilimėliai) turi būti klojami tik ant lygaus ir tvirto paviršiaus. Šiam tikslui naudojamos betono perdangos arba išlyginamasis betono sluoksnis. Šildymo sistemų nerekomenduojama montuoti tose patalpos dalyse, kur pastoviai stovi baldai, trukdantys sklisti šilumai. Pavyzdžiui, jei kambaryje yra masyvi spinta, po ja elektriniai kilimėliai netiesiami.

Kaina

Šių grindų įrengimo kaina pagrinde priklauso nuo planuojamo apšildyti ploto bei nuo medžiagų, kurios bus naudojamos grindų šildymo įrengimui. Gali būti naudojami du variantai – elektriniai šildymo kabeliai arba elektriniai kilimėliai. Tačiau lyginant su kitais grindų šildymo būdais, bet kuriuo atveju elektrinės šildomos grindys kaina nusileidžia pavyzdžiui, vandeniu šildomoms grindims.

Po montavimo

Sumontavus šildomų grindų sistemą svarbu žinoti, kad ją jungti galima ne mažiau kaip po 21 dienos. Šis laikotarpis skirtas tam, kad ant šildymo sistemos užpiltas betono sluoksnis pilnai natūraliai sustingtų. Kalbant apie grindų dangą, svarbiausia, kad grindų danga būtų laidi šilumai. Šiomis savybėmis pasižymi plytelės, grindų laminatas, parketlentės. Žinoma, galima rinktis ir kitas grindų dangos alternatyvas. Tačiau visais atvejais būtina atsižvelgti į grindų dangos gamintojo rekomendacijas. Žinant pagrindinius aspektus, elektrinį grindų šildymą galima įsirengti ir patiems. Tačiau, jei abejojate ar jums tai pavys atlikti tinkamai, verčiau kreipkitės į šiuos darbus atliekančius meistrus. Tuomet būsite tikri, kad visi darbai atlikti kokybiškai ir profesionaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *