Sodybų nuoma

Daugelis šiandieną nuomojasi sodybas. Tai puikus sprendimas, jei norite surengti šventę didesnei grupei žmonių. Ne kiekvienas turi dideles patalpas, kuriose galima būtų kviesti daug svečių. Butuose rengiamos šventės gali pasibaigti visai nešventiškai. Jautrūs kaimynai jums gali ne tik reikšti pretenzijas, bet ir iškviesti policiją. Tai, žinoma, nei vienam nėra malonu. Susirinkus didesnei grupei žmonių, neišvengsite šurmulio ar triukšmo. Tai gali nepatikti jūsų kaimynams, jei gyvenate daugiabutyje name bute. Sugadinta šventė tikrai niekam nepatiks, o labiausiai liks nepatenkinti šeimininkai, kadangi rengiamas vakarėlis bus sugadintas ne tik jiems, bet ir pakviestiems svečiams. Sodybų nuoma gali jums padėti išvengti visų galimų nemalonumų. Šiandieną galite rasti ne vieną sodybą, kurią galite išsinuomoti ir surengti šventę draugams bei giminaičiams. Daugelis nuomotojų nepateikia nuomos kainų (parašoma, jog kaina sutartinė). Galite tartis su savininku, kaina gali priklausyti nuo:

  • Laikotarpio. Nuomojantis ilgesniam laikui paros kaina gali būti mažesnė, nei nuomojantis trumpesniam laikui.
  • Laiko, kada norite išsinuomoti sodybą. Artėjant didžiosioms metų šventėms (Naujiesiems metams, Kalėdoms) galite ne tik brangiai sumokėti už sodybos nuomą, bet ir nerasti laisvų pageidaujamų vietų. Artėjant šioms gražioms šventėms, reikėtų iš anksto apsispręsti ir rezervuoti pageidaujamą sodybą. Tai galite padaryti ir prieš kelis mėnesius, tokiu atveju, galėsite būti tikri, kad vieta bus jūsų. Dažniausiai galima paderinti nuomos kainas, jei rezervuojate anksčiau.
  • Vietos. Arčiau didžiųjų miestų (pavyzdžiui, Vilniaus, Kauno ar kitų) sodybos įprastai kainuoja brangiau.
  • Kokia yra sodyba. Kai kurios patalpos yra paprastos, jose galite rasti patalpas, kurios skirtos šventėms. Sodybose dažnai būna įrengtos pirtys, kubilai. Tokios gali kainuoti brangiau, kadangi čia galima daugiau pramogauti. Tokios sodybos yra labiau komfortiškos. Įprastai sodybose būna miegojimui skirtos patalpos.

sodybosPasirinkti sodybą nuomai nėra sudėtinga. Pasiūlymų galima rasti daug, galite pasižvalgyti internete, skelbimų portaluose. Internete, į paieškai skirtą laukelį, įveskite „sodybos nuomai“, „sodybu nuoma“ art kitus panašius raktinius žodžius. Surasite tikrai ne vieną dėmesio vertą pasiūlymą. Prieš nuomojantis galite nuvykti apžiūrėti sodybos. Dažniausiai nuo miestų nuomojamos patalpos būna atokiau, jums gali tekti važiuoti 20-30 kilometrų ar daugiau. Atstumai nėra dideli, galėsit pailsėti nuo miesto triukšmo ir pašėlti iš širdies. Sodybų nuoma geras sprendimas jubiliejams, vestuvėms ar kitoms šventėms, į kuris norite pakviesti didesnį būrį draugų bei giminaičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *