Renkamės planšetinį kompiuterį

KompiuteriaiSuderinti darbą kompiuteriu ir pramogas galima labai paprastai. Tam puikiai tinka planšetiniai kompiuteriai. Galėsite ne tik darbuotis, bet ir klausytis muzikos, žiūrėti filmus, filmuoti, skaityti knygas ir kt. Tai galima pasakyti, kad ir žaislas, ir darbo įrankis. Kokį planšetinį kompiuterį rinktis, kad džiaugtis jums svarbiomis galimybėmis?

Norint mėgautis tam tikromis galimybėmis, reikia pasirinkti tinkamą ekrano dydį. Jie būna nuo 5 iki 11 colių įstrižainės. Pagal panaudojimą reikia pasirinkti labiau tinkantį dydį. Jei jums planšetinis kompiuteris reikalingas tam, kad galėtumėte juo žiūrėti filmus, skaityti knygas ar paprasčiausiai naršyti internete atliekant tam tikrus darbus, tai verčiau rinktis didesnį ekraną. O jeigu jūs planšetinį kompiuterį labai dažnai nešiositės su savimi, tai verčiau rinktis mažą ekraną. Taip bus daug patogiau. Kalbant apie ekrano dydį, reikia paminėti ir kitą svarbią informaciją, kuri susijusi su ekrano raiška. Norint kokybiško vaizdo, kurį perteiks ekranas, rinkitės didesnės raiškos įrenginį. Pavyzdžiui, puikiai rodytų 1200 x 800 pikselius turintis ekranas.

Vieniems svarbu, kad planšetinis kompiuteris greitai veiktų, o kitiems tai nėra svarbu. Vis dėl to, jei jums aktualus greitas naršymas ir darbas su šiuo įrenginiu, tai atkreipkite dėmesį į procesorių. Viskas labai paprasta. Kuo jis galingesnis, tuo greičiau veiks visos kompiuterio funkcijos. Svarbu atkreipti dėmesį į taktinį dažnį, kuris išreiškiamas Hz trumpinimu. Norėdami greičiau veikiančio įrenginio, rinkitės didesnį, nei 1000 MHz turinį procesorių. Taip pat reikia nepamiršti, kad ne tik taktinis dažnis nusako kaip greitai veiks planšetinis kompiuteris. Reikia žiūrėti ir, kiek branduolių jis turi. Geriau, kai turima daugiau branduolių t.y. rinktis dviejų ar didesnio kiekio branduolių skaičių turintį įrenginį.

Visi nori, kad planšetiniai kompiuteriai veiktų ne tik tinkamai, bet ir ilgai. Dėl šios priežasties reikėtų žiūrėti, kokia yra baterija. Kuo ji talpesnė, tuo ilgiau veiks įrenginys. Gamintojai visuomet nurodo, kokia talpa ir, koks yra numatomas veikimo laikas. Priklausomai nuo modelio ir baterijos talpos galima rasti veikiančius keturias valandas, tačiau galima rasti ir tokius, kurie veikia aštuonias valandas.

Planšetinis kompiuteris gali turėti įvairias funkcijas ir galimybes. Pirkėjui tenka sudėtinga užduotis iš tokios gausos išsirinkti tinkamiausią. Labai svarbu pasirinkti ne tokį, kuris pigiausias, o tokį, kuris tenkins jūsų poreikius. Taigi, nusistatykite kriterijus, kurie jums svarbūs ir pagal juos rinkitės tinkamą įrenginį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *