Pirkti ar nuomotis patalpas verslui?

Vilniuje vis daugiau verslininkų nusprendžia vykdyti ar plėsti veiklą, todėl tampa reikalingos tam tikros patalpos. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio ir tam reikiamų patalpų dydžio, galima rasti pakankamai didelį pasirinkimą. Šiuo metu populiarios yra patalpos verslui Viilniuje, kurios siūlomos tiek nuomai, tiek ir pirkimui. Jeigu nežinote, kuris pasirinkimas geresnis, tai reikia sužinoti patarimus, kurie gali padėti priimti tinkamą sprendimą.

Pirkimo ir nuomos skirtumai yra akivaizdūs, nes vienu atveju įgyjama teisė į nuosavybę, o kitu – ne. Prieš priimant sprendimą ką rinktis, reikia gerai įvertinti ne tik galimybes, kurias gali įmonė turėti, bet ir pirkimo ir nuomos privalumus bei trūkumus. Tuomet bus galima labiau įsigilinti į esamą situaciją ir priimti naudingiausią sprendimą.

Patalpos VilniujePirkimas yra privalumas tais atvejais, kai įmonės turi pakankamai savų lėšų investicijai arba gali gauti puikias sąlygas imant banko paskolą. Kitais atvejais, tai nebus tinkamas sprendimas. Tuo tarpu nuoma vertinama kaip privalumas tais atvejais, kai nenorima pirkti ar nenorima įsipareigoti bankui imant paskolą nepalankiomis sąlygomis. Tai tik pagrindiniai vertinimai. Reikia paminėti ir tokius atvejus, kuomet nuoma naudingesnė, nei pirkimas, nors yra visos galimybės įsigyti patalpas. Tai gali būti tie atvejai, kai verslininkas dar nežino ar ilgai norės vystyti šį verslą arba nežino ar pasirinkta vieta bus tinkama verslo vystymui. Tuomet daug naudingiau tiesiog išsinuomoti patalpas, pavyzdžiui, 1 metų laikotarpiui ir vėliau įvertinti ar tai gera vieta. Jeigu rezultatai bus teigiami, tai galima vėliau galvoti apie patalpų pirkimą vietoje nuomos, o jeigu matoma, kad tai nėra naudinga, tai tiesiog nepratęsiama nuomos sutartis. Viskas labai paprasta.

Šiuo metu patalpos verslui Viilniuje siūlomos įvairiuose jo rajonuose. Nusprendus nuomotis ar pirkti patalpas reikia labai gerai apgalvoti, kurioje vietoje jums naudinga turėti šias patalpas. Vieniems bus strategiškai patogi ir naudinga vieta miesto pakraštyje, o kitiems miesto centre ar senamiestyje. Priklausomai nuo pasirinktos tinkamos vietos, galima peržiūrėti, kas yra siūloma ir tuomet rinktis patalpas nuomai arba pirkimui.

Patalpų nuoma ir pirkimas yra du svarbūs žingsniai, kurie gali nulemti kaip sėkmingai verslas vėliau plėsis, ar pritrauks pakankamai klientų, ar tai nebus nuostolinga ir pan. Kiekvienas pasirinkimas turi privalumų ir trūkumų, tačiau kiekvienas verslas turi vertinti viską individualiai, nes tik tuomet galima tiksliai įvertinti esamą padėtį bei priimti teisingą sprendimą.

2 thoughts on “Pirkti ar nuomotis patalpas verslui?

  1. Šiaip ar perkant, ar nuomojantis, labai svarbu užtikrinti, kad patalpose nebūtų įrengta kokia pasiklausymo įranga. Ypač jeigu iš įmonės gali būti nutekinta kokia svarbi informacija.

  2. Iš tiesų patalpų nuoma ar įsigijimas verslui reikalauja nemažai išlaidų. Tačiau kiekvienas įmonės savininkas pats turi nuspręsti kur investuoti daugiau, o kur sutaupyti. Pradedant verslą, pačioje pradžioje, patartina nuomotis patalpas, ypač jeigu tai susiję su sandėliavimu ar logistika ir pasinaudoti tokio pobūdžio įmonių siramis.lt teikiamomis paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *