Kraustomės į naują būstą

Ir vėl mums tenka ieškoti man with a van east London, kampuotų vyrukų, kurie galėtų sutalpinti į savo furgoną mūsų kambarių turinį ir išvežti į kitus namus. Ir vėl per dienas tenka kiurksoti http://www.free-ads-online.co.uk bei ten bandyti surasti, kur galėtume išsikraustyti. Pirmoji paieška yra lengvesnė, bet surasti, ko reikia, nelengva ir ieškant perkraustymo kompanijos.

Kodėl vėl išsikraustome

Kraustymosi problemosTurbūt kyla klausimas, kodėl mes ir vėl kažkur išsikeliame. Juk, atrodė, taip džiaugėmės savo naujaisiais namais. Deja, pakliuvome į pinkles – ir agentūros, ir nuomotojų. Kaip jau buvome rašę, išsinuomojome trijų kambarių butą. Viename kambaryje turėjau gyventi aš, antrame porelė draugų. Trečiasis kambarys tarsi turėjo būti užrakintas, į jį kartais gali grįžti buto savininkas ir ten taip pat pernakvoti. Buvo sutarta, kad kartais taip ir nutiks, nes beveik visą laiką jis praleidžia kitame rajone pas mylimą moterį. Deja, tada nė nenutuokėme, į kokią pelkę veliamės. Šeimininkas, pasirodė, yra girtuoklis. Kai pereina ant daugiadienių, nieko jam nėra švento. Tad ne keista, kad vos po savaitės ramaus gyvenimo, radome virtuvėje susirinkusius visus rajono girtuoklius, kuriuos šeimininkas svetingai pas mus įsileido. Ten buvo ir per pirmąjį buto apžiūrėjimą buvęs kaimynas girtuoklis be vienos akies. Jis visą naktį šaukė, kad mus, nuomininkus, iš čia išrūkys, įkels naujus, o tada iš to ir vėl uždirbs ir jis pats, ir „tas berniukas gražiu švarku“ (turėjo omenyje agentą). Mes suvokėme, kad čia yra kažkokia klasta. Greitai susisiekėme su agentūra ir pateikėme savo ultimatumą. Mus turėjo skubiai iškeldinti, nepatiriant nuostolių, ir leisti persikraustyti į kitą adekvatų butą.

Paieškų procesas ir rezultatai

Taigi, mes taip sutarėme, tačiau agentūra tuo metu neturėjo, ką pasiūlyti. Mums tinkančių butų tada Londone nebuvo, nes norėjome tikrai pigiai. Taigi, patys turėjome ieškoti, su sąlyga, kad, jeigu atstovauja kita agentūra, tai agentas turės padengti jos mokesčius. Dėl to dabar dieną – naktį esame tokiame keistame paieškų procese, kai nežinome, kas iš viso to išeis. Nebuvo lengva rasti net ir vyrus s furgonu, nes kaip tik dabar daug kas kraustosi, tokie vežikai jau būna rezervuoti. Buto paieškos buvo pačios sunkiausios, manau, tikras stebuklas, kad mes atsitiktinai kažkokiu būdu radom butą, kokio ieškome. Išsikraustome pirmadienį, o iki tol ir vėl kišame viską į dėžes.

One thought on “Kraustomės į naują būstą

  1. Surasti tinkamą butą tikrai yra sunku, ypač jeigu turi vaikų, nes tada reikalavimai butui keliami didesni, o ir pasiūla automatiškai sumažėja. O kur dar visas kraustymosi procesas, kai visi daiktai turi būti perkelti, tiek vaikiški, tiek mūsų sukaupti per kelis metus. Gaila, kad jums taip nepasisekė su paieškomis, nes kartais nežinai kas yra savininkai kol neparodo savo tikrojo veido.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *