Keraminiai blokeliai – šiltoms sienoms

Blokeliai iš HeluzBet kurio pastato statybos yra labai atsakingas darbas. Ypatingai daug dėmesio skiriama sienoms, todėl dažnai pasirenkami blokeliai. Pagrindinis tikslas – užtikrinti šilumines savybes ir ilgaamžiškumą. Per visą eksploatacijos laiką sienos turi išlikti tvirtos ir užtikrinti saugumą.

Šiuo metu labai populiarūs keraminiai blokai, kurių pasirinkimas randamas http://www.heluz.lt/. Ekologija tampa vienu iš pagrindinių privalumų tiems, kurie renkasi būtent šiuos gaminius. Visuomet pravartu įvertinti visas teigiamas ir visas neigiamas medžiagų savybes. Svarbu paminėti ir tai, kad namo sienų medžiagas reikia pasirinkti dar prieš liejant pamatus.

Nuo seniausių laikų plytos pirmavo namų statybos sektoriuje. Dabar matome kardinaliai pakitusią situaciją. Naudojami įvairūs blokai ir blokeliai. Palyginus plytas su blokeliais randame skirtumus. Plytos turi pranašumų dėl savo dydžio, nes jos nedidelės ir tampa daug paprasčiau jas mūryti. Vis dėl to, šiuolaikiniai blokeliai pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Dėl to vis daugiau namų statomi būtent iš jų. Šildymo sąskaitos bus ženkliai mažesnės. Prie privalumų galima priskirti ir tai, kad blokeliams reikės mažiau skiedinio. Kai kurių gamintojų blokai gali būti labai paprastai skaldomi ir juos galima sumūryti taip pat paprastai kaip ir plytas.

Prieš renkantis medžiagas sienoms reikia įvertinti ir kitą svarbų kriterijų – atsparumą gniuždymui. Jei vieno aukšto namui tai nėra labai aktualu, tai didesniems statiniams tikrai labai svarbu. Atsparumas gniuždymui parodo, kiek apkrovų galės atlaikyti sienos. Blokeliai turi didelį atsparumą. Nusprendus įsigyti blokelius verta apsilankyti Heluz.lt interneto svetainėje. Šiuo metu parduodami modernūs keraminiai blokai pasižymi ir kitomis puikiomis savybėmis, kurios vertinamos statybų sektoriuje. Vienas iš jų – maža deformacijos tikimybė. Įvairios deformacijos atsiranda nuo drėgmės ir temperatūros svyravimų, o tai mūsų klimato zonai labai būdinga.

Pasirinkti tinkamas medžiagas skirtas statyboms nėra lengva. Ypatingai apsisprendimą apsunkina tai, kad pasirinkimas išties didžiulis. Toks platus prekių ir gaminių asortimentas verčia ilgiau priiminėti sprendimus. Vis dėl to, geriausia pasitarti su šios srities specialistais, kurie nusimano apie šiuolaikiškų statybų ypatumus ir žino, kurios medžiagos tam tikriems statiniams labiausiai tiks. Taip pat pasirinkimas priklauso ir nuo to, kokio galutinio rezultato yra siekiama. Dabar šiltas namas tampa vienu iš svarbiausių iššūkiu statybininkams, tačiau viskas tampa daug paprasčiau, nes galima naudoti įvairias kokybiškas medžiagas. Keraminiai blokeliai yra tam puikiai tinkami. Tokios sienos užtikrina ilgaamžiškumą, patvarumą ir šilumą name gyvenantiems žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *