Keraminiai blokeliai – šiltoms sienoms

Blokeliai iš HeluzBet kurio pastato statybos yra labai atsakingas darbas. Ypatingai daug dėmesio skiriama sienoms, todėl dažnai pasirenkami blokeliai. Pagrindinis tikslas – užtikrinti šilumines savybes ir ilgaamžiškumą. Per visą eksploatacijos laiką sienos turi išlikti tvirtos ir užtikrinti saugumą.

Šiuo metu labai populiarūs keraminiai blokai, kurių pasirinkimas randamas http://www.heluz.lt/. Ekologija tampa vienu iš pagrindinių privalumų tiems, kurie renkasi būtent šiuos gaminius. Visuomet pravartu įvertinti visas teigiamas ir visas neigiamas medžiagų savybes. Svarbu paminėti ir tai, kad namo sienų medžiagas reikia pasirinkti dar prieš liejant pamatus.

Nuo seniausių laikų plytos pirmavo namų statybos sektoriuje. Dabar matome kardinaliai pakitusią situaciją. Naudojami įvairūs blokai ir blokeliai. Palyginus plytas su blokeliais randame skirtumus. Plytos turi pranašumų dėl savo dydžio, nes jos nedidelės ir tampa daug paprasčiau jas mūryti. Vis dėl to, šiuolaikiniai blokeliai pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis. Dėl to vis daugiau namų statomi būtent iš jų. Šildymo sąskaitos bus ženkliai mažesnės. Prie privalumų galima priskirti ir tai, kad blokeliams reikės mažiau skiedinio. Kai kurių gamintojų blokai gali būti labai paprastai skaldomi ir juos galima sumūryti taip pat paprastai kaip ir plytas.

Skaityti straipsnį “Keraminiai blokeliai – šiltoms sienoms” »