Butai, kuriuos apžiūrėjau

Pirmas dalykas, kurį turėjau pradėti ir vėl daryti šiais metais, prasidėjus naujiems mokslo metams, buvo naujo būsto paieška. Galvoja skamba frazės flat to rent in London, o prieš akis – ilgas ieškojimų kelias. Niekada nebuvo lengva surasti butą Londone, kad ir kokia gera agentūra pasikliausi, tačiau kažkaip tai daryti reikia, nes gyventi po tiltu tikrai nesinori. Taigi, pirmadienį pradėjo sektis, ir gavau galimybę bent jau apžiūrėti kelis butus.

Mažas kambarys

Butai LondonePirmasis bandymas nebuvo sėkmingas. Na, bent aš taip manau. Aišku, kad kai gauni kokį nors butą, turi jį imti ir labai dėl to džiaugtis, tačiau mielai atsisakyčiau šio malonumo, nes manau, kad tas butas tikrai nėra mano svajonių, tai tikrai nėra malonus butas. Namas yra nemažas, tačiau tas kambarys, kurį man siūlo nuomotis, nėra vertas savo kainos. Jame gal geriau gyventų koks nors viengungis, kuriam nesvarbu nei kaip atrodo aplinka, nei kad už sienos visą laiką kažkas kažką gręžia. Norėčiau žinoti ir kad kiti žmonės neturi naminių gyvūnų. Labai dažnai, kai nuomojiesi butą, tai atrodo, kad tų naminių gyvūnų turintys žmonės tau netrukdys, taip jie ir patys sako. Tačiau galų gale viskas baigiasi tuo pačiu: kas nors nudžiauna tavo tuną iš šaldytuvą, niekas neprisipažįsta, tik kaimynų katinas kažko jau labai patogiai knarkia, skaniai prisivalgęs.

Ant kalniuko

Galima sakyti, Friday ad London man visada būna kaip kokia laimės ir sėkmės ranka. Kaip tik susiduriu su šiais skelbimais, taip man pasiseka. Atsimenu, ir darbą per čia buvau gavusi kažkuriais metais. Tačiau žinoma, prisiminus lietuvišką pasakymą – neperšokus griovio nereikia sakyti „op“, aš taip pat neturėčiau ploti rankomis. Visgi, atrodo, su šeimininku jau susitarėme dėl galimos nuomos. Jeigu tik nepasikeis jo nuomonė, bus labai smagu. To ir tikiuosi. O namas yra keturių aukštų, kiekviename aukšte po du butus ir tualetą, dušą. Visur gyvena jauni britai, bet ir džiaugiuosi, nes su lietuviais jau jaučiuosi pakankamai daug gyvenusi, nebenorėčiau to kartoti. O su britais paprasčiau, nes net jeigu neturi kartais su jais nieko bendro, tai bent jau neerzina tie patys per visą gyvenimą atsibodę dalykai. Nuoma būtų apie 400 svarų per mėnesį, o taip pat ir nereikalaujama depozito metams į priekį, kas yra tikrai didelis pliusas. Taigi, dar nežinau, kaip bus, bet viliuosi, kad pasieksiu savo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *